Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Update
et: Uuenda

en: Term name
et: Termini nimi

en: Mode
et: Viis

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: Tools
et: Tööriistad

en: Filters
et: Filtrid

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi
