Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Mode
hi: प्रकार

en: General
hi: सामान्य

en: Other
hi: अन्य

en: Tools
hi: उपकरण

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Use default
hi: डिफ़ॉल्ट उपयोग करें
