Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Update
hr: Osvježi

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Mode
hr: Režim

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: Tools
hr: Alati

en: Filters
hr: Prečistači

en: Automatic
hr: Automatski

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Content type name
hr: Naziv vrste sadržaja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
