Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Update
is: Uppfæra

en: Mode
is: Hamur

en: General
is: Almennt

en: Tools
is: Tól

en: Filters
is: Síur

en: Use default
is: Nota sjálfgefið
