Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Update
it: Aggiorna

en: Term name
it: Nome del termine

en: Mode
it: Modalità

en: Group name
it: Nome gruppo

en: General
it: Generale

en: Other
it: Altro

en: Tools
it: Strumenti

en: Filters
it: Filtri

en: User name
it: Nome utente

en: Automatic
it: Automatico

en: Drupal path
it: Path di Drupal

en: Taxonomy vocabulary
it: Vocabolario della tassonomia

en: Use default
it: Usa predefinito

en: Content type name
it: Nome del tipo di contenuto

en: File URL
it: URL del file

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
