Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Update
ja: 更新

en: Term name
ja: タームの名称

en: Mode
ja: モード

en: Group name
ja: グループ名

en: General
ja: 全般

en: Other
ja: その他

en: Tools
ja: ツール

en: Filters
ja: フィルター

en: User name
ja: ユーザー名

en: Automatic
ja: 自動

en: Taxonomy vocabulary
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: Use default
ja: デフォルトを使用

en: Select a vocabulary
ja: ボキャブラリーを選択

en: Content type name
ja: コンテンツタイプ名

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
