Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: User name
lt: Nario vardas

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas
