Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Update
mr: अपडेट

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: General
mr: साधारण

en: Tools
mr: साधने

en: Use default
mr: डीफॉल्ट वापरा
