Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Term name
nl: Termnaam

en: Mode
nl: Modus

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Other
nl: Andere

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Choose a subdomain
nl: Kies een sub-domein

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden
