Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Mode
oc: Mòde

en: Other
oc: Autre

en: Filters
oc: Filtres

en: Taxonomy vocabulary
oc: Vocabulari de taxonomia

en: Use default
oc: Utilizar la valor per defaut

en: Content type name
oc: Nom del tipe de contengut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
