Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Mode
fa: سبک

en: Group name
fa: نام گروه

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: Tools
fa: ابزارها

en: Filters
fa: صافیها

en: User name
fa: نام کاربری

en: Taxonomy vocabulary
fa: لغتنامه رده‌بندی

en: Use default
fa: استفاده ازپیشفرض

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا
