Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Tools
ps: توكي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: User name
ps: کارن نوم

en: Use default
ps: تلواله وکاروه
