Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Update
pt: Atualizar

en: Term name
pt: Nome do termo

en: Mode
pt: Modo

en: Group name
pt: O nome do grupo

en: General
pt: Geral

en: Other
pt: Outro

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Filters
pt: Filtros

en: Blacklist
pt: Lista negra

en: 404 Not Found
pt: 404 Página não encontrada

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: Automatic
pt: Automático

en: Subdomain
pt: Subdomínio

en: Taxonomy vocabulary
pt: Vocabulário de taxonomia

en: Configure subdomain settings.
pt: Configurar as definições de subdomínio.

en: Use default
pt: Usar predefinido

en: Content type name
pt: Nome do tipo de conteúdo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Subdomain Settings
pt: As definições do subdomínio
