Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Mode
sk: Režim

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Tools
sk: Nástroje

en: Filters
sk: Filtre

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Automatic
sk: Automatický

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Content type name
sk: Názov typu obsahu.

en: File URL
sk: URL súboru

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
