Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Update
sl: Posodobitev

en: Term name
sl: Ime termina

en: Mode
sl: Način

en: General
sl: Splošno

en: Filters
sl: Filtri

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije
