Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Update
sq: Rifresko

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Other
sq: Tjetër

en: Filters
sq: Filtrat

en: Taxonomy vocabulary
sq: Fjalori i Taksonomisë
