Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Mode
ta: முறை

en: General
ta: பொது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Taxonomy vocabulary
ta: வகைப்பாட்டு சொற்றொகுதி

en: Use default
ta: இயல்பானதை பயன்படுத்து

en: Content type name
ta: உள்ளடக்க வகை பெயர்
