Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Use default
te: అప్రమేయాన్ని వాడు
