Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Term name
ar: اسم المفردة

en: Mode
ar: النمط

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: Tools
ar: الأدوات

en: Filters
ar: المرشحات

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Taxonomy vocabulary
ar: معجم الوسوم

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Content type name
ar: اسم نوع المحتوى
