Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Update
be: Абнавіць

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Mode
be: Лад

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Tools
be: Прылады

en: Filters
be: Фільтры

en: Taxonomy vocabulary
be: Слоўнік таксаноміі

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Content type name
be: Імя тыпу змесціва
