Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Other
bo: གཞན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Taxonomy vocabulary
bo: རིགས་དབྱེའི་སྤྱི་མིང

en: Content type name
bo: ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་མིང
