Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Term name
da: Ord

en: Mode
da: Tilstand

en: Group name
da: Navn

en: General
da: Generelt

en: Other
da: Anden

en: Tools
da: Værktøjer

en: Filters
da: Filtre

en: Blacklist
da: Sortliste

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 404 Not Found
da: 404 Ikke fundet

en: User name
da: Brugernavn

en: Automatic
da: Automatisk

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: Subdomain
da: Subdomæne

en: Taxonomy vocabulary
da: Ordforråd

en: Use default
da: Brug standard

en: Content type name
da: Indholdstypenavn

en: File URL
da: Fil URL
