Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Term name
fr: Nom du terme

en: Group name
fr: Nom du groupe

en: General
fr: Général

en: Other
fr: Autre

en: Tools
fr: Outils

en: Filters
fr: Filtres

en: Blacklist
fr: Liste noire (blacklist)

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 404 Not Found
fr: Erreur 404. Non trouvé

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Automatic
fr: Automatique

en: Drupal path
fr: Chemin drupal

en: Subdomain
fr: Sous-domaine

en: Taxonomy vocabulary
fr: Vocabulaire de taxonomie

en: Subdomains
fr: Sous-domaines

en: Use default
fr: Utiliser la valeur par défaut

en: Select a vocabulary
fr: Selectionner un vocabulaire

en: Content type name
fr: Nom du type de contenu

en: File URL
fr: URL du fichier

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: 403 Forbidden
fr: 403 Accès interdit
