Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Mode
gl: Modo

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Filters
gl: Filtros

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Automatic
gl: Automático

en: Taxonomy vocabulary
gl: Vocabulario de taxonomía

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Content type name
gl: Nome do tipo de contido
