Subdomain (7.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Mode
pl: Tryb

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Filters
pl: Filtry

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Drupal path
pl: Ścieżka systemu

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: Taxonomy vocabulary
pl: Słownik kategorii

en: Subdomains
pl: Subdomeny

en: Subdomain settings
pl: Ustawienia subdomeny

en: Configure subdomain settings.
pl: Zmień ustawienia subdomeny.

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Select a vocabulary
pl: Wybierz słownik

en: Content type name
pl: Nazwa rodzaju zawartości

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
