Subdomain (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Term name
tr: Terim adı

en: Mode
tr: Kip

en: General
tr: Genel

en: Other
tr: Diğer

en: Tools
tr: Araçlar

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Taxonomy vocabulary
tr: Sınıflandırma sözlüğü

en: Use default
tr: Varsayılanı Kullan

en: Content type name
tr: İçerik türünün adı
