Subfields (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Type
am: ዓይነት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ
