Subfields (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Type
ar: النوع

en: Required
ar: ضروري

en: Fields
ar: الحقول

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ar: القيم المحتملة التي يمكن أن يحتويها هذا الحقل. قم بإدخال قيمة في كل سطر، بالشكل مفتاح|تسمية.
