Subfields (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Type
ast: Triba

en: Required
ast: Requeríu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios
