Subfields (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Type
be: Тып

en: Required
be: Абавязкова

en: Fields
be: Палі

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Select List
be: абраць спіс

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.
