Subfields (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Type
cy: Math

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Select List
cy: Dewis rhestr
