Subfields (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Type
el: Τύπος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Fields
el: Πεδία

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.
