Subfields (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Type
eo: Tipo

en: Required
eo: Bezonata

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo
