Subfields (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Type
et: Liik

en: Required
et: Kohustuslik

en: Fields
et: Väljad

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.
