Subfields (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Type
eu: Mota

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda
