Subfields (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Required
fi: Pakollinen

en: Fields
fi: Kentät

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).
