Subfields (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Type
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Fields
jv: Field

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.
