Subfields (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Type
kk: Тип

en: Required
kk: Қажетті

en: Fields
kk: Өрістер
