Subfields (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Type
ku: جۆر

en: Required
ku: پێویستە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی
