Subfields (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Type
lt: Tipas

en: Required
lt: Privalomas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.
