Subfields (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Type
mr: प्रकार

en: Required
mr: आवश्यक

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
