Subfields (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Required
nl: Verplicht

en: Fields
nl: Velden

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Select List
nl: Selectielijst

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.
