Subfields (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Type
ro: Tip

en: Required
ro: Necesar

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.
