Subfields (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Type
sk: Typ

en: Required
sk: Povinné

en: Fields
sk: Polia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.
