Subfields (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Type
te: రకం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు
