Subfields (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Type
af: Tipe

en: Required
af: Verplig
