Subfields (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Type
bo: རིགས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།
