Subfields (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Type
hy: Տեսակ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
