Subfields (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Type
is: Gerð

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Fields
is: Svæði

en: Maximum length
is: Hámarkslengd
