Subfields (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Fields
ka: ველები

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
